boksy kasowe

Boksy kasowe

Oferujemy szeroki wybór boksów kasowych, które stanowią nieodłączny element każdego sklepu, bez względu na tym prowadzonej działalności. Boksy kasowe mogą zostać wykonane na indywidualne zamówienie. Produkowane mogą być z lakierowanej odpowiednimi farbami proszkowymi blachy lub stalowej. Kolorystyka może być dowolna. Natomiast taśma transportera charakteryzuje się przede wszystkim antystatycznością oraz czterowarstwowością. Z kolei przesuw taśmy jest klasycznie załączany za pomocą nożnego włącznika lub fotokomórką, na życzenie danego klienta. Boks wykończony jest blachą kwasoodporną, odporną na wszelkiego rodzaju zarysowania oraz dopuszczoną do kontaktu z produktami żywnościowymi. Należy również pamiętać, że boksy mogą zostać wykonane zarówno w lewostronnej jak i prawostronnej wersji. Do wyposażenia dodatkowego możemy natomiast zaliczyć: bramkę przykasową, obudowę ladowego skanera (pionowego lub poziomego), drzwi do boksu, które mogą być wysokie lub niskie oraz przekładki typu „następny klient”.

 

 

 

Boksy kasowe – kolejny element wyposażania sklepu

W większych sklepach samoobsługowych, zwanych popularnie marketami, kasa to najczęściej oblegane miejsce, do którego ustawia się niejednokrotnie bardzo długa kolejka osób cierpliwie lub niecierpliwie czekających na swoją kolej. Jak się okazuje, boksy kasowe, na których odbywa się cały proces nabijania produktów oraz płatności, to niezwykle drogi element wyposażenia marketu, który jest obowiązkowy bez względu na dziedzinę handlu w której dany sklep prowadzi działalność. Zakup boksów kasowych, a potrzebnych jest ich zazwyczaj więcej niż dwa, to jeden z największych wydatków w trakcie urządzania sklepu i kupowania mebli sklepowych i akcesoriów. Warto zauważyć, iż obecnie na rynku powstaje coraz więcej marketów, które skutecznie wypierają małe, osiedlowe sklepy, prowadzone często przez pojedyncze osoby.

Wiele sprzedawców, którzy mają szansę na zmianę pracy chętnie przechodzą także do pracy w marketach, ponieważ praca ta jest o wiele pewniejsza i lepiej płatna z racji większego ruchu i lepszej sprzedaży. Wydawać by się mogło, iż wraz ze wzrostem popularności marketów spadną ceny ich wyposażenia. Ku zaskoczeniu większości niemalże każdy element wyposażenia marketu wciąż dużo kosztuje, co właścicielom tego typu sklepów często spędza sen z powiek. Boksy kasowe są niezbędnym elementem, bez którego otwarcie nowego marketu nie może mieć miejsca. Jak się okazuje, osoby, które planują otworzyć swój market, a nie stać ich na zakup nowych boksów kasowych, znalazły idealne rozwiązanie. Jest nim zakup używanych boksów kasowych, które są zdecydowanie tańsze od nowych, dostępnych w naszych sklepach. Używany sprzęt tego typu jest zazwyczaj w pełni sprawy, nadający się całkowicie do dalszego użytkowania. Dzięki niższej cenie można zakupić go dużo szybciej, a także w większych ilościach, co niezmiernie ważne jest w przypadku większych marketów, w których potrzebne jest więcej niż jedno stanowisko kasowe.

Używane boksy kasowe kupowane są obecnie coraz częściej. Co więcej, kupują je już nie tylko Ci, których nie stać na zakup nowego sprzętu tego typu, ale także Ci, którzy zwyczajnie chcą zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy przy urządzaniu sklepu, mogąc wydać je potem na inne, równie niezbędne akcesoria czy meble sklepowe. Gdzie zakupimy najlepsze boksy kasowe z drugiej ręki? Największą ofertę znajdziemy zdecydowanie w Internecie, na różnego rodzaju portalach ogłoszeniowych oraz aukcyjnych. To właśnie tam niemalże codziennie możemy znaleźć nowe ogłoszenia, w których obiektem sprzedaży jest używany boks kasowy, w pełni nadający się do dalszej eksploatacji. Używane boksy kasowe pochodzą najczęściej z zamkniętych sklepów, w których właściciel nie miał wystarczającego zysku. Wiele z nich ma zaledwie parę lat, co jeszcze bardziej podnosi ich wartość. Używany sprzęt tego typu z powodzeniem zakupimy także w specjalnych komisach z używanym sprzętem różnego rodzaju, których w naszym kraju otwiera się coraz więcej. Z racji rosnącej popularności używanych boksów kasowych, a także innych elementów wyposażenia sklepowego pochodzącego z drugiej ręki, w Polsce powstaje coraz więcej komisów, których właściciele oferują coraz bardziej imponującą ofertę tego typu sprzętu. Mają oni bowiem niemalże pewność sporej liczby klientów, którzy zainteresowani są tańszymi, równie sprawnymi, boksami kasowymi. Wielu właścicieli marketów, którym potrzebne są także nowe boksy kasowe, decyduje się na sprowadzenie ich zza granicy. Najczęściej wybierają oni także używany sprzęt, biorąc pod uwagę o wiele niższą cenę oraz wysoką jakość.

Zagraniczne urządzenia tego typu są bowiem na bardzo wysokim poziomie, co widać już od pierwszych dni użytkowania tego typu sprzętu. Używane boksy kasowe, zarówno te zakupione w naszym kraju jak i sprowadzone zza granicy, to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce zaoszczędzić niebanalną sumę pieniędzy. Dzięki temu będzie miał on większe możliwości finansowe podczas zakupów pozostałego sprzętu, mebli i akcesoriów, których podczas urządzania marketów jest naprawdę dużo. Popularność używanego sprzętu w tej dziedzinie spotyka się z niezadowoleniem wszystkich właścicieli sklepów tego typu, którzy oferują nowe, lecz drogie boksy kasowe. Obecnie borykają się oni z niskim poziomem sprzedaży oraz słabym zyskiem, który wynika z coraz mniejszej ilości klientów zainteresowanych tego typu sprzętem. Wielu z nich, chcąc utrzymać się na rynku i nie dać konkurencji, zmuszonych jest do obniżenia swoich cen, na czym często korzystają klienci, którzy trafią na różnego rodzaju promocje. Kupując obecnie boksy kasowe warto poważnie zastanowić się nad wyborem między nowym, a używanym sprzętem, który nie jest już tak oczywisty jak kilka lat temu. Z roku na rok rośnie liczba osób wybierających tylko i wyłącznie używane wyposażenie do swoich sklepów. Jest to pewny i sprawdzony sposób na zaoszczędzenie pieniędzy oraz zakup większej ilości wyposażenia, na które w przypadku nowego sprzętu zwyczajnie by nam nie wystarczyło. Używany sprzęt zyskuje wielu sympatyków, co czyni go bardzo popularnym i chętnie kupowanym w całym naszym kraju.

.