Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Firma K.T.D. powstała w 1992 roku w Warszawie. Na początku działalności skupialiśmy się na systemach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, jednak z biegiem czasu zasięg oferty zaczął poszerzać się o szeroko rozumiane chłodnictwo oraz elementy wyposażenia sklepów.

W 2005 roku uruchomiliśmy własną linię produkcyjną mebli sklepowych, dzięki czemu mamy kontrolę nad wyrabianymi produktami na każdym etapie wykonywania prac. Pozwala nam to na tworzenie mebli wyjątkowych, o estetycznym wyglądzie, które są niezwykle wytrzymałe.

Wszyscy zainteresowani naszą firmą znajdą w ofercie kompletne wyposażenie obiektów handlowych, wśród których znajdują się: urządzenia chłodnicze, regały metalowe, stoiska cukiernicze, boksy kasowe, wózki i wiele innych.

Profesjonalny i przeszkolony zespół podchodzi do każdego Klienta w sposób indywidualny, zapewniając mu obsługę na najwyższym poziomie. Cechujemy się przede wszystkim rzetelnością, terminowością i uczciwością, co sprawia, że wiele firm korzysta z naszych usług wielokrotnie.

Nieustannie szkolimy swoich pracowników a ofertę poszerzamy, chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki wykorzystywaniu przy produkcji nowoczesnych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie sprostać wszystkim Waszym oczekiwaniom.

’Najwyższej
’Szybkość
’Funkcjonalne

Pełna oferta firmy KTD